Poznanie muža podľa jeho obliečky

Samotné správanie muža na prvých schôdzkach môže byť zavádzajúce. Partner sa môže snažiť na Vás urobiť dojem, a Vy vlastne nespoznáte, čo ukrýva, aký naozaj je. Napovedať Vám však môže jeho obliečky.


Je možné, že Váš partner ešte bude bývať s rodičmi, kedy síce bude mať svoj vlastný priestor, izba, ale zrovna posteľná bielizeň bude mať požičané od mamičky

Aj z tohto môžete usúdiť, akého muža máte pred sebou, či sa zaujíma o detaily, súvislosti, má svoj vlastný názor, či sa nezaoberá podružnosťou, ako môže byť práve obliečky. Ak teda zistíte, že mužovo posteľná bielizeň je rodičov, a dokonca snáď kvetované, potom môžete mať pred sebou typického mamánka, a navyše v spojení muža, ktorý nedbá na už spomínané detaily.

Čo Vám o mužovi napovie biele obliečky

Začneme snehobielym obliečkami, ktoré nebýva zrovna typickou voľbou u rady mužov. Prečo tomu tak je? Z jedného prostého dôvodu. Na bielom obliečky je vidieť prakticky každá šmuha, špina, fľak. Ak by si biele obliečky zvolil muž, ktorý poriadku zrovna moc nedá, potom sa mohlo aj stať, že akosi zabudne po požadovanej dobe povlaky stiahnuť, vyprať, vymeniť. U neporiadneho muža, či muža, pre ktorého je poriadok práve podružnosťou, by snehobiele obliečky bolo len pár dní. Môžete si tak byť istá, že ak u muža zbadáte biele obliečky, potom máte pred sebou muža poriadneho. Ak je tomu tak skutočne, stačí sa rozhliadnuť po izbe, byte, a svoj názor si budete môcť utvrdiť. Snehobiele obliečky je elegantná, noblesná, svieža, vzdušné. Aj keď sa to môže zdať, potom vôbec nemusí pôsobiť sterilne, studeno, neosobne. Niektorí z nás, ak nie väčšina má biele obliečky spojené s nemocničným prostredím. A ak by sme u toho zostali, tak práve pre nemocnice je čistota, hygiena veľmi dôležitá.

Vášnivý muž

Muž sa snehobielym obliečkami dbá nielen na čistotu, ale všíma si detailov, rád koná priamo, bez okolkov, bez zahmlievaniu. A tak bude konať aj s Vami. S mužom, ktorý má snehobiele obliečky si budete pripadať doslova ako na mrakovém obláčiku, avšak nie búrkový. A čo sa týka milostných chvíľok, potom pred Vami bude muž, ktorý Vás v sexe rozhodne nebude nudiť. Ukáže Vám svoju vášnivú stránku. Len pozor, ak práve budete mať svoje dni. Fľak na svojom obliečky by mohol brať s nevôľou.

Čo Vám o mužovi napovie jednofarebné výrazné obliečky

Niekto nepovažuje bielu farbu za farbu ako takú. A tak, namiesto bielej radšej siahne po "skutočné" farbe, a to nie hocijaké, nie pastelové, ktorá nijako nevyniká. U muža môžete v jeho izbe uvidieť jednofarebné výrazné obliečky. Možno, že Vás prekvapí jeho výber, kedy uvidíte napríklad červenú farbu obliečky, či krikľavo zelenú, tmavo modrú, jasnú fialovú apod Hneď na prvý pohľad môžete výraznú farbu obliečky spojiť s oblečením. Čo myslíte, ktorý jedinec si zoberie výrazné oblečenie, ktoré nikto neprehliadne? Bezpochyby ten, ktorý si verí, má o sebe vysokú mienku, disponuje vysokým sebavedomím, je extrovert, rád sa predvádza, je stredom pozornosti, nechce zapadnúť v dave. A presne taký bude muž, ktorý si zvolil jednofarebné výrazné obliečky.

Odvážny a spontánny muž

Muži, ktorý má jednofarebné výrazné obliečky, nechýba odvaha. Do vecí sa púšťa strmhlav, s vervou a odhodlaním. S týmto mužom v posteli nespoznáte nudu. Naopak Vám môže dať pomerne veľa zabrať, kedy rád experimentuje, skúša nové veci, sexuálne praktiky, erotické hračky. Ak hľadáte zmyselného muža, potom stojí práve pred Vami. Len pozor na jeho prílišnú nespútanú divokosť, ktorá sa nepremieta len pri milostných chvíľkach. Žitia s ním môže byť tak trochu Taliansko, obzvlášť ak nebudete zdieľať jeho názor. Ak ste aj Vy nespútaná, vášnivá, divoká, rada si užívate života, tešíte sa z nových príležitostí, potom pre Vás môže byť muž s jednofarebným výrazným obliečkami tým pravým.

Čo Vám o mužovi napovie vzorované obliečky

Prejdeme teraz od bieleho a jednofarebného obliečky k obliečky vzorovanému. Vzorovaná obliečky sa môžu od seba odlišovať predovšetkým svoju zložitosťou. Čím zložitejší vzor zbadáte na obliečky muža, s ktorým chodíte, tým si môžete byť istá, že máte pred sebou muža, ktorý rád prekonáva prekážky. Čo muža charakterizuje? Nie je to náhodou lov? I keď doba, kedy sa vydávali na mamuty je minulosťou, lov, túžba po koristi, v nich stále pretrváva. Touto korisťou môžete byť nielen Vy, ale aj práca, kariérny post, o ktorý usiluje.

Muž do vetra

Už z uvedeného pomerne vyplýva, že muž sa vzorovaným obliečkami má rád dynamiku, akciu. Ak by na jednom mieste zotrval príliš dlho, potom by sa cítil celý nesvoj. Muž naopak potrebuje objavovať nové veci, zdolávať vyššie méty. Bohužiaľ to však platí nielen pre pole profesijné, ale aj súkromné. Ak sa teraz nechcete viazať, skôr sa chcete tešiť z voľného, ​​nezáväzného vzťahu, potom pre Vás tento muž môže byť vhodnou partií. Ak však hľadáte životného partnera, s ktorým by ste išla ruka v ruke životom, spoločne žila, založila rodinu, tak tiež môžete s najväčšou pravdepodobnosťou tzv splakat nad zárobkom. Nie je ani výnimkou, že muž, zatiaľ čo chodí s Vami, má ešte iné dievča, ženu, s ktorou sa stretne neskôr. Môžete sa tiež stretnúť s tým, že Vám muž navrhne, aby ste išli spoločne do trojky apod Aj z toho by ste mohli spoznať, že pre usadenie sa, ešte nie je muž pripravený. A kto vie, či vôbec bude.

Čo Vám o mužovi napovie prúžkované obliečky

Prúžky a zase prúžky, aj také obliečky môžete uvidieť v spálni Vášho milovaného. Ak by sme vzali frekvencia bieleho a indikátorového obliečky, potom prúžkové obliečky môžete uvidieť v mužskom izbe častejšie. Čo Vám napovie čisté línie, nech už by boli na obliečky prúžky jednofarebné, alebo farebne zladené, alebo naopak kontrastné? Je de facto jedno, či koľko prúžkov, a ako farebné budú. Takéto obliečky Vám môže pripomínať obliečky našich babičiek, kedy k babičke prídete do dedinky, do chalúpky, a dýchne na Vás nielen vidiek, pohoda, dobré srdce a vrelosť. Babičku síce v muži neuvidíte, zato všetko uvedené bude muža sprevádzať.

Romantický muž

Čo sa Vám vybaví, keď sa povie vidiek, kikiríkanie kohúta, vôňa sušiaceho sa sena, poletovania motýliku? Nebude to náhodou romantika? A u romantiky môžeme zostať aj v prípade muža, ktorého obliečky bude prúžkované. Pred vami bude skutočný romantik. Nemusíte mať však obavy, že by sa síce jednalo o romantika, ale tak trochu "hlúpeho Honzu", ako v rozprávke. Pre mužov bude dôležité, aby ste bola spokojná predovšetkým Vy, a to bude platiť nielen pri každodennom živote, ale aj v spálni, keď sa budete milovať. Jeho cieľom je uspokojiť Vás, až potom bude na rade on sám. Svojím spôsobom ho však budete musieť trochu nasmerovať, navádzať. Muž sa totiž nemusí vyznať vo Vašej duši, v tom, čo skutočne chcete, čo si prajete. Stačí mu však len naznačiť, ukázať správny smer, a muž už bude vedieť, ktorá bije, a splní Vám de facto, čo Vám na očiach uvidí.

Čo Vám o mužovi napovie obliečky s postavičkami

Vošla ste do spálne muža, a prvé na čo Vám padol zrak, bolo obliečky, ktoré Vás doslova šokovalo? Uzrela ste obliečky s detskými motívmi? Čo vás hneď v prvý moment napadlo? Že je snáď muž držgroš, a nemieni utrácať tam, kde to nepovažuje za dôležité? Alebo že ešte nedospel, je hračičky? Potom máte z časti pravdu. Môžete mať síce pred sebou dospelého muža, ale vo vnútri neho sa ešte bude choulit detská duša. Je celkom možné, že navyše na poličkách zbadáte pozostatky jeho hračiek z detstva, s ktorými sa nedokáže rozlúčiť. V tomto prípade pred Vami môže stať muž, ktorý potrebuje opatrovanie, ochranu. Doteraz sa o neho starala mamička, teraz teda môžete prevziať jej úlohu Vy, ak budete však chcieť.

Mazlící muž

Čo ste rada robila, keď ste bola dieťaťom? Nebolo to náhodou zachumlaný sa do perín, kedy z Vás vykukovala len hlava, a pekne ste si voľkala v teplom doupátku? Najradšej by ste boli v postieľke celý deň, pozerala na rozprávky, čítala si? Tak takého muža budete mať pred sebou. Na rozprávky sa asi pozerať nebude, ale bude pre neho typické chumlání sa do perín, kedy sa najradšej len tak túli, mazná. Ak nie ste zrovna akčným typom, čo sa týka milovania, nie ste pre experimentovanie, potom Vám môže tento muž vyhovovať.

Poznanie muža podľa jeho obliečky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky