Prehĺtanie spermie a zdravie

Patríte tiež k ženám, ktoré rady prehĺtajú mužské spermie, či už preto, že to robí mužom dobre, alebo že Vám to skutočne chutí? Patríte tiež k ženám, ktoré rady prehĺtajú mužské spermie, či už preto, že to robí mužom dobre, alebo Vám to skutočne chutí?


Patríte tiež k ženám, ktoré rady prehĺtajú mužské spermie, či už preto, že to robí mužom dobre, alebo že Vám to skutočne chutí? Alebo Vám naopak prehĺtanie spermií nič nehovorí, a radšej sa mu vyhýbate, alebo je Vám len predstava prehĺtaní nepríjemná a nepredstaviteľná? Či tak alebo onak, je dobré vedieť, že spermie môže aj príjemne chutiť, ak nakŕmite svojho drahého tými správnymi potravinami. Prehĺtanie spermií totiž nie je spríjemnením erotických chvíľ, ale je aj zdraviu prospešné. Snáď každý muž miluje orálny sex a robí mu moc dobre, ak žena prehltne ich spermie. Už len tým, že to žena urobí a neštíti sa, dáva mužovi najavo, že je mu oddaná. Prehĺtanie spermií môže ženu s mužom ešte viac zblížiť, ale ide aj o zdravie prospešnú aktivitu.

Prehĺtanie spermií má vplyv na mladistvý vzhľad

Mužské spermie v sebe zahŕňa látky, ktoré môžu žene výrazne predĺžiť život, zlepšiť jej pleť a žena vďaka prehĺtanie spermií môže získať vitamíny, ktoré sú ľudskému telu prospešné. Sperma obsahuje látku spermidín, ktorá omladzuje bunky a zabraňuje starnutiu. Ďalej sú vo spermií obsiahnuté látky, ako je vitamín C, sodík zinok a vápnik. Vďaka zinku sa môže žena zbaviť problematickej pleti, ak ju trápi. Vďaka týmto látkam sa tiež lepšie hoja odreniny a spermie má aj blahodarný vplyv na kožu.

Nechutí Vám spermie?

Ak Vám spermie skrátka nechutí, ale radi by ste ich hltali, poradíme vám, ako zlepšiť jeho chuť, aby pre Vás bola nielen znesiteľná, ale prinajlepšom aj chutí. Ak muž fajčí, môže to spôsobiť, že je chuť jeho spermií kyslá a horkastá. Takéto spermie môže aj nepríjemne zapáchať. Zdravá strava je však ten najlepší liek na chuť spermií. Preto doprajte svojmu partnerovi dávku ananásu, banány alebo jablká a za tri dni uvidíte, alebo lepšie povedané, ochutnáte zmenu. Partnerovo spermie bude sladšie a celkovo bude podstatne chutnejšie. Kvalita spermií sa dá vylepšiť dokonca aj častým milovaním. Vďaka prehĺtaní jeho spermií Vás bude mať partner za dobrú milenku, ale zároveň to prospeje aj Vášmu zdraviu.

Prehĺtaním spermií sa Vám zdvihne nálada

Ak rozmýšľate, či prehĺtať alebo neprehĺtať spermie, sa skôr zamyslite nad tým, či rada svojmu partnerovi doprajete orálny sex. Ženy, ktoré orálny sex baví, často ani nemajú problém s prehĺtaním spermií. Berú ho ako prirodzenú súčasť spoločnej láskyplné aktivity. Orálny sex a prehĺtanie spermií má vplyv na navodenie dobrej nálady, pretože pri tejto činnosti dochádza u ženy k vzrušeniu a nabudenie, čo zvyšuje v krvi hladinu hormónu dobrej nálady, teda oxytocínu. Sperma navyše obsahuje hormóny, ktoré ženu nabudí testosterónom a estrogénom.

Vďaka prehĺtanie spermií nemusíte behať do lekárne

Ak Vás trochu škriabe v krku, pomôže Vám od bolesti prehĺtanie spermií. Zdá sa Vám to ako hlúposť? Opak je pravdou. Spermie totiž dokáže boľavú sliznicu pretiahnuť ako balzam. Rovnako dobre Vám pomôže spermie aj v prípade, keď trpíte výkyvy hladiny cukru v krvi. Stačí trocha semena a cukor sa vám vráti do rovnováhy.

Na záver

Prehĺtanie spermií sa nebráňte. Aby ste si ho mohli ale dosýta užiť, je potrebné, aby bol Váš partner čistotný, nemal by až príliš holdovať pivu a tiež sa zdržať cigariet. Asi 24 hodín pred ejakuláciou by nemal požívať cesnak, pikantné korenie alebo cibuľu. Chuť spermií výrazne zlepšíte čučoriedkami, malinami, jahodami, ananásom alebo melónom. Pokojne postačí aj ovocné šťavy. Vyskúšajte a uvidíte.

Prehĺtanie spermie a zdravie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky