Prehĺtanie spermií

Čo je na prehĺtanie semena tak diskutabilné? Veľa vecí! Snáď každý muž po svojej partnerke chce, aby jeho spermie po orálnom sexe prehltla, ale mnoho žien je proti. Čo má prehĺtaní za výhody a nevýhody?


Chuť spermií

Ako obrana mnohých žien proti prehĺtanie spermií je jeho chuť. Tá sa líši rovnako ako jeho konzistencia, a tak sa dá povedať, že u každého muža je spermie úplne iné. Chuť sa môže pohybovať medzi horkastú (vo väčšine prípadov) až po sladkastú. Ak vás partner fajčí, pije pivo, jej rôzne korenené jedlá a ešte jej väčšie množstvo mäsa, je vedecky dokázané, že jeho spermie bude viac horké ako zvyčajne a že prehltnutie u vás bude menej príjemným zážitkom. Na druhú stranu, ak je váš partner k sebe zodpovedný, jej dostatočné množstvo zeleniny a ovocia, chuť spermií bude nasládlejší. Dokonca existuje domnienka, že vegetariáni majú spermie najchutnejšie.

Zloženie semena

Možno to mnohých prekvapí, ale ejakulát neobsahuje len spermie, ale aj látky prospešné. Tými sú napríklad rôzne minerálne látky. Zinok, horčík, vápnik, sodík, ale aj vitamín C, fruktózu alebo bielkoviny. Ďalšie, úplne unikátna látka, obsiahnutá v ejakuláte, sa volá spermidín. Ten ešte len pred nedávnom objavili vedci a má pozitívne účinky proti starnutiu buniek, ktorým údajne spomaľuje starnutie až o 30%. Spermidín však obsahuje predovšetkým ejakulát mladých mužov, jeho obsah v ejakuláte klesá priamo úmerne s vekom.

Prečo prehĺtať spermie?

Vedci z newyorskej univerzity zistili, že spermie prospieva duševnému zdraviu žien, pretože pôsobí ako prírodné antidepresívum. Teraz ale koniec filozofovania nad rôznymi vedľajšími výhodami prehĺtanie spermií. To najhlavnejšie, o čo pri tom ide, je predsa radosť partnera. Ak prehĺtajú, nielen, že nemusí riešiť, kam s následným "neporiadkom", ale tiež si z toho odvodzuje, čo pre vás znamená. Veľa mužov sa o prehĺtaní vyjadrilo ako o čine, keď mu partnerka dokazuje, že ho berie takého, aký je.

Keď sa vám prehĺtať nechce

Nedá sa nič robiť, pre niektorých môže byť spermie v ústach úplne nepochopiteľnou záležitosťou. Ak vy patríte k tým, ktorým sa z chuti spermií (prípadne konzistencia alebo teploty) dvíha žalúdok a napriek tomu by ste chceli urobiť partnerovi radosť, sú dve ďalšie možnosti. Jedna je nechať partnera ejakulovať vám pod jazyk, kde nie sú chuťové bunky. Druhá možnosť vyžaduje trochu praxe, ide o partnerovu ejakuláciu vám priamo do hrdla. Tu je ale potrebné nepodceniť dáviaci reflex, v opačnom prípade by ste z prehĺtaní nemali radosť ani jeden.

Zaujímavosti na koniec

Prehĺtaním spermií rozhodne nepriberiete ani deko, pretože priemerná kalorická hodnota čajové lyžičky semena neobsahuje ani 10 kalórií. V ejakuláte nenájdete ani žiadne mužské hormóny, tie sa všetky uvoľňujú semenníkmi do krvi. Čo v ejakuláte však nájdete, sú spermie. V jednej ejakulácii sa z semenníkov uvoľní približne 300 miliónov spermií. Za celý život potom priemerný muž vyprodukuje úctyhodných asi 60 litrov semena. A ak by vás zaujímala rýchlosť, údajne je to pri ejakulácii až 50 km / hod!

Prehĺtanie spermií


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky