Rastliny, ktoré vám zlepšia sex

Ak cítite, že váš sexuálny život by potreboval trochu okoreniť, vyskúšajte afrodiziaká. Tieto látky či prostriedky, ktorých pôsobením docielite zvýšenie vzrušenia a pohlavnej túžby, boli pomenované na pamiatku gréckej bohyne lásky, krásy a Afrodity.


Ak cítite, že váš sexuálny život by potreboval trochu okoreniť, vyskúšajte afrodiziaká

Tieto látky či prostriedky, ktorých pôsobením docielite zvýšenie vzrušenia a pohlavnej túžby, boli pomenované na pamiatku gréckej bohyne lásky, krásy a plodnosti Afrodity. Veľmi obľúbené boli vo forme nápojov lásky obzvlášť v dobe staroveku a stredoveku. Arabi pripisovali zvyšovanie sexuálnej túžby parfumom, vôňam a kozmetickým prípravkom. Sasi zase nedali dopustiť na mrkvu a špargľu.

Cesnak sa už tisíce rokov považuje za silné afrodiziakum, hlavne preto, ako vie zahriať telo. Posilňuje vnútorné orgány, čistí krv a zvyšuje vitalitu. Obsahuje antibakteriálne a močopudné látky, redukuje krvný tlak a tuk v krvi. Denné užívanie teda neprospieva len perfektné sexuálnej výkonnosti, ale aj zdravie.

Ak sa podarí vám použiť do jedného pokrmu cesnak aj pálivú papričku, získavate dvojitou posilu

Paprika je pre svoju rôznorodosť farieb veľmi dekoratívne a poteší každé oko. Pálivosť chilli papričiek nás robí necitlivými na bolesť a my potom cítime istú eufóriu. Stačí polka papričky na osobu. Petržlen patrí k najpoužívanejším rastlinám v kuchyni. Jej oleje dráždi maternicu a močovod.

Zeler obsahuje veľa minerálov a vitamínov a látka v ňom obsiahnutá, zvaná butylphtalid, upokojuje a uvoľňuje, čo je pre milovanie nepostrádateľné. Navyše obsahuje látku podobnú feromónom, ktoré v nás vyvolávajú pocit šťastia. Pre svoje afrodiziakálne účinky bol zeler obľúbený už v starom Egypte

Ovocie plné lásky

Tiež vlastnosti marhule patrí už k mnohoročným znalostiam. Existuje dostatok magických receptov, kde sa mieša emulzia marhule s materskou kašičkou v pomere desať ku jednej.

Aktuálne vedecká analýza pripisuje afrodiziakálne účinky veľkému obsahu vitamínov. Granátové jablko je možné vidieť na mnohých obrazoch s Afroditou. V staroveku sa toto ovocie používalo na výrobu vína, ktoré potom kolovalo na slávnostiach ako nápoj lásky.

Meno avokáda znamená strom semenníkov av latinskoamerických krajinách sa používa ako zdroj energie

Priamo erotický vzhľad má jahoda. Nielen že výborne chutí a je príjemná na dotyk, ale obsahuje veľa vitamínu A, ktorý necháva jemnú a krásnu pokožku. Pri výbere avokáda, čo je plod hruškovec přelahodného, ​​vždy skontrolujte, aby na šupke nebola žiadna príliš mäkká miesta alebo tmavé škvrny

Dva korene plné sily

V tradičnej čínskej medicíne sa používali hlavne lieky z byliniek - napríklad koreň ženšenu pre zlepšenie dlhovekosti a sexuálnej sily. Zlepšuje metabolizmus, pozitívne pôsobí pri strese, depresii a únave.

Ďalším zázračným koreňom z Číny je zázvor pravý, ktorý sa hojne objavuje v pálivých či sladkých receptoch. Mladý a olúpaný koreň stimuluje krvný obeh, preto si ho Číňania cení hlavne v čase milovania. Ženšen, známy tiež ako všehoj ženšenový, pôsobí nielen ako afrodiziakum, ale tiež proti stresu a únave.

Kvetinové slasti

Orchidey vlastnú povesť afrodiziak od pradávna. Inkovia si ich veľmi vážili. Niekoľko kvapiek orchidejového nektáru sa zmiešalo s tradičným nápojom "chichou" alebo sa namiesto toho pomaly jedli celé okvetné plátky, jeden po druhom, v naozaj pomalom tempe. Vychutnával sa pri teplote tela a predstave milovania, kedy si milenci pozerali priamo z očí do očí. Vlčí mak sa používa proti impotencii, pretože dokáže zvýšiť prúd krvi v penise. Medovkou sa skrášľujú dezerty pri erotické večeri. Pôsobí na nás svojou vôňou, ktorú môžeme vnímať aj z relaxačných olejov z nej vyrobených.

Vanilka bola pre Indiánmi vždy svätou rastlinou. Spoločne s kakaom z nej vyrábali nápoja lásky. Kto by odolal silnej kombinácii, keď aróma vanilky vzrušuje podobne ako neviditeľné feromóny a kakao oživuje chuť svojim kofeínom a fenylethylaminu.

Vanilkové struky, ktoré sa k nám z exotických oblastí dováža, sú sušené a fermentované kapsuly vanilky plocholisté

Ženy, ktoré ochutnajú škoricu, sú vraj aktívnejší, viac muža zvádza a berú iniciatívu do svojich rúk. Škorica sa výborne hodí na prípravu sladkostí a alkoholických nápojov, akým je napríklad punč.

Rastliny, ktoré vám zlepšia sex


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky