S výmysly o tantrickom sexe prišiel priopili Bob Geldof, tvrdí Stingovmu žena

Trudie Stylerová (57), manželka anglického hudobníka Stinga (60), tvrdí, že historku o päťhodinovom tantrickom sexe, ktorý vraj prevádzkuje s manželom, si vymyslel sir Bob Geldof (60).


Blond herečka, ktorá si vzala Stinga v auguste 1992, reportérom denníka Telegraph priznala, že predstava tak dlhého sexu síce znie skvele, ale môže si o tom len snívať: "Sting to povedal pred dvadsaťjeden rokmi. Teraz mu bolo šesťdesiat a ja mám pocit, že ten príbeh bude kolovať až do jeho smrti.

Viete, kto za to môže?

Bob Geldof. On a Sting mali ísť robiť rozhovor s rockovým novinárom a celé sa to zvrhlo do poriadnej pitky. V jednej chvíli sa potom ten novinár spýtal, ako dlho vraj vydrží. Geldof tvrdil, že pre neho sex trvá tri minúty, ale manžel, pretože robí jogu, vydrží celé hodiny. A môj muž na to: No jo, nepočuli ste ešte nikdy o tantrickom sexe?

A potom vysvetlil, že je to o intimite, sústredenie sa na partnera, o sústredení sa predtým, než dôjde na sex. A v tom tantra vlastne spočíva. Je to o vzťahu s partnerom či partnerkou. " Trudi, ktorá má so Stingom štyri deti (Bridget, Jakea, Eliota a Giacoma), ale priznáva, že po toľkých rokoch jej ten vtip už nepripadá tak zábavný.

Dodala k tomu:

"V tej dobe som si myslela, že je to ohromná sranda, ale potom sa to rozšírilo. Tie tantrické hodiny sa nejako pretiahli, a potom už to vyzeralo, že to spolu robíme celý deň. Nuž, keby tak ..."

S výmysly o tantrickom sexe prišiel priopili Bob Geldof, tvrdí Stingovmu žena


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky