Sex v sprche alebo v bazéne

Intímnych chvíľok je možné si užiť nielen v spálni. Sex je o vášni a nespútanosti. Čo oživiť Vaše milovanie o hrátky v sprche alebo v bazéne? Kvapky vody na Vašich telách len prispejú k odpútanie sa od stereotypu. Uvidíte, čo vo Vás drieme.


Len si predstavte príjemne teplú vodu, ktorá Vás uvoľní a zároveň prispeje k hlbšiemu zmyselnému účinku

Ak použijete naviac voňavý sprchový gél, či penu, môžu sexuálne hrátky začať. A ak chcete všetko doviezť k dokonalosti, potom skontrolujte intenzitu osvetlenia, aby nebolo svetlo príliš tvrdé a ostré. Namiesto klasického osvetlenia môžete použiť sviečky a po ruke mať pripravené hebkou osušky. Na tie však môže dôjsť až neskôr. Prečo si totiž neužiť blízkosti druhej osoby, kedy tela kĺžu az vlasov stekajú kvapôčky chladnej vody?

Milovanie pod prúdom vody

Možno ste v romanticky ladených filmoch hľadeli na milujúci sa dvojicu v jazere, pod vodopádom apod A možno ste aj zatúžili prežiť podobný zážitok. Kvôli milovanie pod spŕškou vody však nemusíte ísť ďaleko a čakať, až budete mať dovolenku. Plne si vystačíte aj so sprchou, ktorú necháte umiestnenou v držadle, zatiaľ čo sa budete maznať a navzájom si užívať nežnosťou.

Sex v sprche - mokrá predohra

Len málokto si užije plne sexu bez predohry. Dokonca aj muži sú naladení na vhodnú predohru, ktorá pre nich nebude znamenať nudu a "zbytočné preťahovanie". V sprche sa môžete milovať. Sprcha však môže byť tou pravou predohrou, ktorá Vás obaja príjemne naladí. Utieraním po mokrej sprche sa nemusíte nijako zdržovať. Mokrá predohra môže len znásobiť hĺbku milostného zážitku. A ak by vám aj tak vadila "mokrá kaluž" v posteli, môžete sa navzájom nežne utrieť do hebkých osušiek.

Nečakané prepadnutí v sprche

Divoký a nespútaný sex nemá nič spoločné s úhľadným urovnaním oblečenie. Pohľad na muža, ktorý si starostlivo a pomaličky dáva dole a skladá košeľu, nohavice, ponožky, tielko, trenírky, skôr bude pôsobiť ako antikoncepcia. A to isté môže platiť aj pre vyzliekanie u ženy. Urobte niečo nespútaného a Vtrhnite do sprchy, kde pod prúdom vody zo seba zložíte, či SERVO premočené oblečenie. Uvidíte, že aj takáto maličkosť vo Vás môže vyvolať divokosť a novú chuť.

Málo priestoru v sprche - žiadny problém

Nie každý sa môže pochváliť priestrannou kúpeľňou. Možno Vám tak môže pripadať milovanie v sprche nepohodlné, ťažkopádne, príliš komplikované. Berte však milovanie v sprche ako výzvu. Nemáte stále rovnakého milovanie v posteli už dosť? Čím menej priestoru v sprchovacom kúte, tým budete môcť viac experimentovať a viac sa túliť k druhému.

Sex v bazéne

Nebudeme Vás nabádať, aby ste si užívali erotických hrátok v bazéne voľne prístupnom pre verejnosť. Veľmi skoro by ste rovnako boli zrejme vykázanie preč. Ak však máte na Vašom pozemku bazén, či už zapustený, alebo nafukovacie, môžete prežiť nevšedné slastné zážitky. Priestor bazéna Vám umožní hneď rad milostných polôh. Na misionársku radšej zabudnite, leda, keby ste použili stabilný nafukovacie lehátko. Naopak sa Vám ponúka skúmanie parterových tajných zákutí. A plavky? Tie môžete smelo zahodiť a schovať si ich, až pôjdete na dovolenku.

Sex v sprche alebo v bazéne


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky