Sexom strávime 49 dní života

Keby sme dokázali súložiť nepretržite 49 dní, 13 hodín a 41 minút v kuse, odbili by sme si milostné vyvádzanie na celý život. Vyplýva to z nového britského prieskumu, podľa ktorého priemerný človek strávi erotikou práve toľko času.


Je však nutné si uvedomiť, že mnohí tento čas niekoľkonásobne prevyšujú, zatiaľ čo iní sa sexu nevenujú takmer vôbec

Muži pritom uvádzajú čísla o niečo vyššie ako ženy. Priemerný muž totiž za život súloží 52 dní a osem minút, zatiaľ čo žena 47 dní, tri hodiny a 36 minút. Priemerná súlož potom vraj trvá 19,5 minúty a desať percent z opýtaných uviedlo, že si to užíva dlhšie ako pol hodiny, ale rovnaký počet je so všetkým hotový do minút piatich. Dvanásť percent z opýtaných potom ďalej uviedlo, že súloží len raz mesačne, zatiaľ čo šestnásť percent minimálne každé tri dni.

Lenže sexuológovia varujú, že podobné prieskumy mnohokrát skôr vypovedajú o tom, čo by ľudia radi prevádzkovali, než čo skutočne prevádzkujú

"Čísla predstavujú širokú variabilitu. Niektorí majú sex za celý život v dĺžke jedného dňa a štvrť, zatiaľ čo najaktívnejší ľudia sexom strávia 170 celých dní života, "uviedla sexuologička Clare Kerr zo spoločnosti Lloyds Pharmacy.

Sexom strávime 49 dní života


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky