Sexuálne trapasy

Môžete byť sebepřipravenějšími, sebezkušenějšími milovníkov, a napriek tomu Vás môže prekvapiť nejeden sexuálne trapas. To, čo však teraz považujete za hanbu najvyššieho kalibru, sa Vám bude s odstupom času zdať ako malichernosť k úsmev.


Takéto sexuálne trapasy sa potom môžu stať vďačnou témou pri stretnutí s Vašimi priateľmi. Uvidíte, že nejedno oko zaslzí. Smútkom to však rozhodne nebude. Sexuálne trapasy môžete dávať k dobru. Len pozor, aby ste nedostali Váš náprotivok do nepríjemnej situácie, kedy partnerovi, partnerke nebude zrovna po chuti zverejňovať príhody z Vášho sexuálneho života. Nie je teda od veci si dopredu povedať, čo zostane len medzi Vami. Vyhnete sa tak ďalším nepríjemnostiam, hádkam. Takáto hádka by potom mohla byť v konečnom dôsledku horšie, než nejaký ten trapas.

Nachytání pri sexe

Snáď k najčastejším sexuálnym trapasom patrí prichytenie pri čine. Kto z nás môže povedať, že ho niekto neprekvapil, keď bol v najlepšom? V lepšom prípade sme boli načapáni úplne neznámymi ľuďmi, ktoré sme ani po čas nestretli, nemali sme s nimi čo do činenia. Z neznámych jedincov sa však mohli vykľuť aj naši potenciálni zamestnávatelia, nadriadení, kolegovia, či nová láska. V horšom prípade, čo do miery trapasu a nutnosti prípadného vysvetľovanie, nás mohol načapat rodič, dieťa, a súčasný kolega, šéf ai Čo v takej chvíli robiť, keď sa stane, že budete v rúchu Adama a Evy? Ak ste sa nevlámali, kam ste nemali, tak sa snažte zachovať chladnú hlavu. Dať sa strmhlav na útek, keď napríklad vyskočíte z okna, balkóna, hoci z prízemia, alebo vybehnete z bytu, nie je asi to najrozumnejšie. Vaším nahým dupotom by ste mohli spôsobiť ešte viac rozruchu. Nečakaný príchod rodičov, súrodencov a iné, určite nezapadá do Vášho romantického scenára. Možno, že sa s Vašou premenou v nahotu skôr budú stretávať tí druhí, ako Vy sami. Nemyslite si, že tým, ktorí Vás prekvapí, to nebude rovnako trápne, ako Vám, možno aj viac.

Experimentovanie so sexuálnymi polohami

Asi nikto nemá rád nudu. A to dvojnásobne platí v súkromnom vzťahu, v oblasti intímnej. Čo môže byť ubíjajúce, ako sex v rovnaký deň, a podľa stále rovnakého scenára? Je pre jedinú polohu poloha misionárska? Čo o to, ste tvárou k sebe, môžete sa navzájom pozerať, ako sa u druhého stupňuje rozkoš. Avšak, určite by to chcelo sem tam nejakú zmenu. Prílišné experimentovanie sa však tiež nemusí vyplatiť. A to zvlášť, ak by potom jeden z Vás zostal v rukách chirurga, či gynekológa.Takýto zlomený penis nie je zrovna žiadna lahoda. To môžu potvrdiť tí, ktorí mali tú "česť" začať bolestivú príhodu na vlastnej koži.

Pri sexuálnych hrách používať len určené erotické pomôcky

A ono ani používanie erotických pomôcok, a že ich na trhu je, nemusí skončiť len slasťou. Ak sa pustíte do ich používania, je vhodné si predtým prečítať návod. Návody nemajú za cieľ Vám znepríjemniť život, skôr ho uľahčiť. A to, že najprv je potrebné obetovať nejaký ten čas na pochopenie neznámeho, je predsa normálne. A keď sme už pri tých erotických pomôcok. Používajte naozaj len erotické hračky, ktoré sú k sexuálnym hrám určené. Ono, mnohé hračky pre deti vo Vás môžu evokovať predstavu, čo všetko by sa s nimi dalo robiť. Prevažne potom tie rôzne gumové so štetinkami, výstupky, bodlinkami. Lenže hračky pre našich najmenších nepatrí tam, kam by sa Vám asi páčilo. Verte, že lekári sa vo svojich ordináciách stretnú s lecčím, a mohli by skutočne rozprávať, kedy menej, či viac úsmevné historky by mohli vydať na knihu. Lenže niečo iné je, keď sa nemilá príhoda stane niekomu inému, a niečo iné, keď priamo Vám. Humorné Vám to zrejme v tej chvíli nebude pripadať.

Časti prasknutého kondómu, ktoré nejdú vybrať

Vedľa prichytenie pri čine býva pomerne častým úkazom prasknutý kondóm. Ťažko však povedať, či sa jedná o humor, ako taký, pretože tí, ktorí používajú kondóm, sú uvedomelý, a chráni seba i náprotivok nielen pred nechceným počatím, ale aj prípadnú pohlavnou chorobou. Keď potom praskne kondóm, na ktorý sa spoliehate, najskôr Vás poleje pot, pretože nechcete domýšľať dôsledky, čo všetko sa môže stať. A nemožno ani jednoznačne povedať, že takéto otehotnenia je menším "problémom", ako pohlavný choroba. Dajme tomu však, že Vám kondóm praskne nie pri častom milovaní s neznámymi partnermi. Kondómy nie sú doménou len práve zamilovaných milencov, či náhodných pohlavných aktov, ale aj párov, keď dvaja spolu nejaký ten rok chodia, žijú. Nie každá žena totiž chce, či môže užívať napríklad hormonálnu antikoncepciu, teliesko apod A tak sa kondóm javí ako najvhodnejšia alternatíva.

Prasknutý kondóm vnútri vagíny

A s čím sa stretávajú gynekológovia vo svojich ordináciách. Ženy môžu privádzať ku gynekológovi rôzne dôvody. Ak opomenieme pravidelnú prehliadku, kontrolu v tehotenstve, predpísanie antikoncepcie a pod, potom je to práve prasknutý kondóm, ktorého časti uviazli vo vnútri vagíny. Možno si hovoríte, ak ste to sami nezažili, že predsa mohol kondóm vybrať muž. Baterka a pinzeta sa určite nájde v každej domácnosti. To síce áno, ale s kondómom to môže byť ako s balónikom. Skúste ho prasknúť. Niektoré jeho časti doletí trebárs až na druhý koniec miestnosti. A tak aj časť prasknutého kondómu nemusí byť len na kraji vagíny, ale pekne hlboko. A tu si s pinzetou naozaj nepomôžete. Nehľadiac na to, že by muž mohol žene aj ublížiť.

Sex s neznámou dievčinou

Nezáväzný náhodný sex je tak vzrušujúce, hriešne sladký, tajomný a nebezpečný zároveň. Nejeden z nás by mohol zdvihnúť ruku s tým, že si takého sexu užil. Tam, kde je nespútaná zábava, na diskotékach, v baroch, na koncertoch a pod, a kde nechýba ani nejaký ten alkohol, je lákadlo nezáväzného sexu veľmi silné. A ako hodina pokročí, vy môžete byť stále uvoľnenejšie. Vaše oči, skôr tak bystré, zrazu akoby zahalí určitá jemná hmla, kedy ste plne zastreté vyzývavým a jasne spomínaný pohľadom neznáme dievčatá.

Keď sa zo ženy vykľuje muž

Či už s neznámou, krásnou dievčinou pôjdete k Vám domov, alebo k nej, či do hodinového hotela, alebo Vám bude stačiť len priečelie pod mostom, môžete sa dočkať aj nemilého prekvapenia. Ani tak nemáme na mysli, že by Vás zradilo Vaše mužstvo. Skôr sa sústredíme na to, aký poklad nájdete nie u seba, ale v nohavičkách Vašej "vyvolených". Ste celí nadržaní, už sa nemôžete dočkať, a tak s nehou, či naopak vervou vsuniete ruku do nohavičiek. Lenže ajhľa, v nohavičkách niečo chýba, a niečo naopak prebýva? Z ženy sa tak vlastne vykľul muž. Trapas, ktorý sa síce často nestáva, ale ojedinelý tiež nie je. Tí zhnusenie, nemilo prekvapení pošlú "ženu" kamsi, či sami vezmú nohy na ramená. Avšak, môžu byť aj takí, ktorí si nedokážu pomôcť, a ich chtíč je natoľko silný, že si dokonca vyskúša sex s mužom. Môže potom zostať len pri tejto jedinej príhody, alebo aj nie.

Bielizeň môže byť zradné

Niekto dáva prednosť rýchlovke, kedy ani nie je dôvodu sa nejako viac odhaľovať. Niekto však rád sex so všetkým čo k tomu patrí, kedy si ho môže dosýta vychutnať. Takéto bielizeň môže mužské pohlavie veľmi vzrušiť, zvlášť, ak nemá žena vyťahané, oprané podprsenku, nohavičky zvanej bombarďáky. Erotické, krajkové bielizeň však môže byť aj značne zákerné. A ak muž nemá zrovna prax v rozopínanie horného dielu, či proste len ponáhľa, ako sa nemôže dočkať, môže tiež skončiť sa šrámy na tvári. Neobratné rozopnutie podprsenky môže viesť k bolestivému, aj keď nie nebezpečnému úrazu. Pri rozopínanie sa môže časť zadného dielu podprsenky vymrštiť, ako dôjde k napnutiu, a švihnúť milého zvodcu cez ruku, alebo už spomínaný tvár. V danú chvíľu sa tomu môže zasmiať, alebo zasakrovat, či s bolesťou utiecť do kúpeľne, aby sa "vydýchal". Tí bezcitnejšie robia akoby nič, a prípadné rany si potom lížu v súkromí, kde ich nikto neuvidí.

Prílišné uvoľnenie sa pri orálnom sexe

Len tak sa nechať rozmaznávať, plne sa oddať láskanie? Komu by sa to nepáčilo? Lenže prílišné uvoľnenie, ak tomu stúpajúca vzrušenie, keď nad sebou môžete strácať kontrolu, sa môže premeniť aj trapas, a nepríjemný zážitok pre toho, kto Vám práve robí pusou dobre. Vaša uvoľnenie môže byť až tak veľké, že Vám tzv povolí zvierača, az Vás vyjde zvuk, navyše ešte sprevádzaný zápachom, ktorá nenechá druhého na pochybách, čo sa stalo. Ak ste s náprotivkom už nejaký ten rok, tak to vezmete najskôr s humorom. Ak však spolu len chodíte, ste zamilovanie, potom Vám je asi trápne na najvyššiu mieru.

Sexuálne trapasy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky