Skúsila ste niekedy sex so ženou?

Možno ste niekedy v opitosti pobozkala kamarátku, možno sa jej aj dotkla tam, kde sa kamarátky obvykle nedotýkajú. A možno ani jedno z toho, ale stále vám nedá spať otázka, aké by to vlastne bolo milovať sa so ženou?


Ak nad tým skutočne bada, nie je nič lepšie ako to skúsiť

Bojíte sa, že nebudete vedieť, čo máte robiť? Nie je potrebné, ste predsa žena a potreby a túžby iné ženy rozoznáte rýchlejšie a lepšie než ktorýkoľvek muž. Alebo sa bojíte, že snáď nemáte potrebné vybavenie? Ani to nie je problém. Ak ste zdravo masturbujú žena, tak vám láskanie rúk nebude cudzie a svoju sexuálnu partnerku určite potešíte aj orálnym sexom. A nezabúdajte na dnes toľko vybavenej sex shopy.

V prvom rade sa uistite, že vás ženy skutočne sexuálne priťahujú. Ak ste sa bozkávala s kamarátkou, ale prieči sa vám predstava, že sa jej alebo iné ženy intímne dotýkate, radšej vycúvajte. Ak sa vám však pohľad na ženské krivky páči alebo vás dokonca vzrušujú, nemali by ste si to upierať.

Spím so ženou, preto ešte nie som lesba

To, že sa vyspíte sa ženou a páči sa vám to, ešte nutne neznamená, že ste vy alebo vaša partnerka lesba. Možno zistíte, že ste konečne zažila to, po čom ste vždy túžila. Možno sa utvrdíte v tom, že vo vašom sexuálnom živote budú naďalej figurovať iba muži. A možno zistíte, že sex so ženami sa vám páči, ale napriek tomu ste heterosexuálne. Dôležité je počúvať samu seba a svoje túžby. Rozhodne je nepotlačujte, to totiž vedie len k frustrácii. A ak sa pýtate, kde nájsť dievča, s ktorou by ste prenikla do tajov lesbického sexu, verte, že chodia okolo vás každý deň. Stačí zabrúsiť na internetový chat a kto vie, možno sa aj vo vašom okolí nachádza dievča, ktorá túži po tom istom dobrodružstvo ako vy.

Skúsila ste niekedy sex so ženou?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky