Tetčiny známosti

Marina sedela naproti Jenda, sledovala jeho apetít a nemohla uveriť tomu, čo s ním práve zažila. Stále sa k nemu lísala a hladkala ho ako pravá starostlivá teta. Tým sa len presviedčala, že sa jej to len nezdalo.


Marina sedela naproti Jenda, sledovala jeho apetít a nemohla uveriť tomu, čo s ním práve zažila. Stále sa k nemu lísala a hladkala ho ako pravá starostlivá teta. Tým sa len presviedčala, že sa jej to len nezdalo. Snažila sa tiež prebrať si všetko, s čím sa jej synovec zveril. Občas hodila očkom a hľadala miestečko, ktorým ju ten nadrženec údajne pozoroval. Ľutovala, že to vtedy nevedela. Určite by mu sama ponúkla, aby sa aspoň dorobil medzi jej kozami.

A čím dlhšie nad tým premýšľala, tým viac dostávala chuť si ten ranný nebetyčný zážitok zopakovať.
"Chcel by si to šmírování zažiť znova?" Vyhŕkla zo seba nečakane, až Honzovi zaskočilo sústo. Vzpriečená buchta v krku ho dusila, pretože túto reakciu nečakal. Keď záchvat zapíjal čajom, bolestne preglgol, utrel ústa a zadíval sa na Maríne. Sám zrazu nevedel či ho viac rajcuje mať ju teraz, kedykoľvek si zmyslí, alebo ju znovu sledovať s iným.

"No keby si chcel, môžeš sa potom dorobiť na mňa," upravila svoj návrh teta.
"Ja ťa vážne zbožňujem," pozeral Honzin na tetinu s otvorenou pusou, točil sa s ním svet a neželal si nič iné ako zažiť všetko, čo skúsenú dámu napadne.
"A ešte dnes? Mňa by zaujímalo samotnú aký to je. Chcela by som taky niekoho takhle Špehovať, vieš? Alebo vedieť, že som takto sledovaná, "dosahovala sa Marina a už vyťahovala z vrecka zástery telefón. Pri tom v duchu preberala, ktorý bodák by bol pre tento večer najvhodnejšie.
"Áno, áno, dnes. To by bolo výborný! "Prikyvoval Jenda.
Už samotná myšlienka na to, že si tetka pred ním nehanebne dohovorí rande, mu vlievala krv do tuhouna. Už zase mu frflal trenky a kameněl chvost. Zamilovane pozeral na zralenku, bradu podoprel rukou a poslušne rešpektoval Tetín gestá, ktorými mu nariadila absolútne ticho.

"Jo, to som ja. Ahoj. Počúvaj, čo robíš dnes večer? "Štebotala tetka do mobilu a prekvapivo natiahla rúčku k Jendově hrču na trenkách, ktorú láskyplne pohladila.
"No ja som si hovorila, že by si mohol zájsť ... aha .. kto??? Počkaj, no .. ale ... no to je teda bezchybný, fakt. Tá sa mi snáď len zdá. To snáď nie je možný. No tak ja sa možno ozvem neskôr, "stiahla teta rozrušene ruku späť a nahnevane ukončila hovor.
Synovec čakal na vysvetlenie jej rozhorčenie. Skúšal ju hladiť ruku, ale evidentne jeho dlaň nevnímala, pretože zloba ju úplne ovládla. Chvíľu trvalo, kým zo seba vypustila pravdu o Olina odchode. Priznanie, že žiarlila a chcela ho len pre seba, keď počula, ako si statne vedie skoro celú noc, Jenda krásne zahriala. Nad ďalšie zmienkou o tom, že Olina mala odísť domov a namiesto toho sa vnútila k ich spoločnému kamarátovi, sa už trošku dusil smiechom, hoci v Marine viditeľná nasranost frflal a rástla.

Musel sa polichotený pousmiať pri zistení, že táto výstavné samice ho chce iba pre seba. Preto musel konať čo najrýchlejšie a najopatrnejšie. Hladil ju po vlasoch a snažil sa zo všetkých síl vysvetliť, že aj keby ojebal celý svet, ona bude pre neho vždy ten najväčší sexsymbol. Že je pre neho ženou s veľkým Ž a nikdy to nebude inak, už len preto, že sa od mala stala jeho modlou. Sledoval, ako z Tetín zlosť pomaly vyprcháva a po jeho slovách mu doslova jihne pred očami.
"Takže neodišla? A nechceš toho využiť k zmieru? "Pokúsil sa navrhnúť šikovný nápad Jenda.
"Neodišli. Myslíš? Asi by som sa jej mala ospravedlniť, že? "Priznala uznanlivo Mara.
"Určite by bola škoda pre takú hlúposť zahodiť dlhoročné priateľstvo. A navyše unáhlene! "Utvrdzoval ju synovec, až Mara prikývla as hlbokým nádychom vzala znovu telefón do rúk.
"No čau. Tie hele, ja som nad tým popremýšľal a mám taký návrh. Nechcete večer dôjsť obaja? No nie, však zastaviť sa na kafe, to by ste snáď mohli nie? "Znel prvý pokus o zblíženie, ktorý vyšiel ľahšie, než sa predpokladalo. Váhavý súhlas druhej strany bol prijatý s uľahčením.

Zvyšok dňa sa niesol v hlbokých prípravách. Rovnako ako Jenda, mal so svojou samicou dosť práce aj pozvaný cudzincov. Olina sa ošívali rovnako ako Marina, ale bolo poznať, že sa na seba sokyne teší. Každá z nich vedela, že prestrelila, ale ani jedna netušila, ako sa k sebe budú ďalej správať. Predsa len si vzlezly navzájom do kapusty. A zatiaľ čo jedna žiarlila na synovca, druhá proti nej mohla kedykoľvek vytiahnuť silnú kartu incestné radovánok.
Preto sa taky večerné stretnutie zo začiatku neobišlo bez rozpačitých, tichých pauziček, až obaja kohúty napadlo, nechať ženské na chvíľu osamote. Citlivý Jeník prial tete návrat k stratenému priateľstvo a cudzie sused sa tešil, že doma utíchnu Olininy urejpané sťažnosti. Obaja chlapíci si dávali na priedomí po kořalce a čakali, až si to dámy vydiskutujú a padnú si zase okolo krku.

"Myslím, že mne u neho bude dobre. Je sám a ja vlastne tiež. Musím sa ti priznať na rovinu, že som ťa u neho pekne proprala, pretože si ma naštvala. Musela som sa vykecať. Veď ja ťa dievča vôbec nepoznala. Netušila som, že ti na tom zájde tak záleží. No a môj nový pán domáci ma pozorne vypočul, potom ma optákoval a hneď mi bolo lepšie. Keď si potom zavolala, vôbec sa mi sem nechcelo ísť, ale prehovoril ma. Ale som rada, že som išla, aspoň sme si to vysvetlili a budeme zase spolu kamarátky, ako predtým. A čo si budeme nahovárať, budem bývať radšej u neho aj keď tu u teba sa vždy dobre šukal, "rozosmiala sa Olina po svojom dlhom monológu tak hlasno, že to bolo počuť až k dverám. Keď to obaja páni začuli, spokojne si plesla. Bolo zrejmé, že mráčiky sa rozplynuli.

"Ty si hrozná beštia," pridala sa ulehčenému smiechu už zase veselá Marina av očiach ju zažhnuly malé iskričky. Večierok mohol konečne poriadne prepuknúť. Víno tieklo prúdom a na mladého Honzíka padla role nosiče. Takže behal po dome, znášal nedopité lávhe, či ťahal z pivnice ďalšie stáčané vínko a smiech burácal otvoreným oknom až na koniec dediny.
Avšak to, čo si mohla dovoliť Olina, musela Marina striktne tajiť. Ola sa odviazala a plazila po svojom novom milencovi, zatiaľ čo Tetín len smutne pokukovala po zajícoidním synovcovi. Olinka sa nechala ohlazovat, rozhadzoval ruky i nohy, lila si víno za výstrih a správala sa ako zviera, až ju Mara začala znovu závidieť. Musela sa držať, aby znova nespustila vlnu výčitiek, pretože by najradšej vyvádzali rovnako odvázane ako Ola.
"Pocé! Hneď! "Nevydržala nápor Marina, vytiahla kamarátku na chodbu, kde ju vyčítala provokatívne správanie.
"Čo ti zas vadí?" Chechtala sa Olina.
"Nič! Len, že to chcem rovnako ako ty, sakra! Zabav ho. Ja si vytiahnem Jenda niekam na vzduch, "musela sa začať chichotať aj Marina, pretože ju nenapadlo, že sa vo svojom veku bude správať ako zamrznutá pubertiačka.

Domluva bola jasná. Obe ženy vplávali naspäť do izby, chlapíci si oddýchli a zatiaľ čo Olina sa privinula až moc odvázane k svojmu bytnému, Marina si už tiahla Jenda preč.
"Kam ideme?" Pozeral sa prekvapený Honzík.
"Tam, kde ma zaučíš," Machl Mara rukou smerom k dverám a mladíkovi začalo svitať.
Pred chalupou sa ujal vedenia. Pomaly sa vracali tmou k oknu izby, kde bola medzi závesmi krásne vidieť odviazaná dvojice. Vnútri sa Olina vrhala po Puntu svojho nabíjača, ten z nej doslova trhal blúzku a keď sa obaja vececky zatrepali na slobode, Jenda maškrtne pozrel po tetčině výstrihu.
"Len si taky vezmite," zašepkala do noci Marina.
Ponuka sa nedala odmietnuť. Zástera bola rozopnutá v takej rýchlosti, že to sama ceckanda ani nepostrehla. Pohľadom visela na rozparáděné dvojke a dokonalé hňácání na jej dvorcoch len luxusne dopĺňalo túto rajcovnú podívanou. Honzin sa kochal. Maznal s obrovskými Medicimbal, ťahal zuby obe bradavky a doprial konsternován Tetín šmírovací kino. Sám sa musel postarať o oba, pretože ju nechcel vyrušovať a tak dumlal, sála a bojoval s mechy, pri čom si dlachnil vtáčika do tuhosti.

"Páči sa ti to takto? Ukáž, nech sa taky pozriem, čo robia? "Nakukoval vedľa Tetín tváre Jeník.
"Je to úžasný zážitok! Zrovna ju líže, sleduj, "zašepkala Marina a pre istotu sa rozhliadla, či okolo náhodou nie je ešte nejaký ďalší, nežiaduce svedok.
Synovec na viac nečakal. Iba nakukol, aby skontroloval bodákovo počínanie a sám priklakol k Tetín. Hodil si Macaom stehno na rameno a vecpal sa tvárou priamo ku kunde. Tá vôňa ho vybičovala opäť k dokonalej ližbě, pri ktorej Marina opatrne a tenko stonala, aby ich šmíruňk nebol prezradený.
Jenda si pochutnával na premočené bažine a nechal si chlpy lepiť po tvári. Rozčesávali jazykom cestičku, dral sa k klitoris, mlaskal do tmy, len aby bola Tetín dokonale spokojná. Pomáhal Marine udržiavať balans, hoci ho stehno na ramene ťažilo. Druhé koleno sa podlamovali a aj napriek tomu, že pozícia nebola bohvie ako pohodlná, predsa len sa mu podarilo Tetín dopriať jeden bleskurychlý orgazmus.

"Chceš sa pozerať ďalej alebo mi to oplatíš?" Tlačil sa k nej Jenda zozadu a šepkal svoje prosby do uška.
"Ja by som to chcela vidieť až do konca. Sleduj sám, ako si to užívajú. Ja niečo také ešte nikdy nevidela, Janka a strašne ma to rajcuje. Vydrž ešte chvíľku, áno? "Utierala sa zadkom o synovcův klin Mara.
"Nevadí, vynahradíš mi to zajtra. Len sa pekne pozeraj a nenechaj sa rušiť, "chápavo ju ohlazoval ďalej.

Podebíral mohutné cecky a jemne štípal do bradaviek. Krútil s nimi a tlačil ju bližšie k stene. Predsa len potreboval upustiť páru a Tetín sa mu pred očami tak slastne vlněla, že ani na sekundu nepripúšťal, že by toho pre dnešok mali nechať. Nechal ju sledovať rozkoukané predstavenia a pri tom si ju šteloval do vhodnej pozície. Nadvihol zásteru a pomaly sťahoval nohavice až pod zadok. Obe nahé prdelky zasvietili do tmy.
"Len sa pekne pozeraj, tretiu. Pozoruj je. Ale hlavne drž, "šuškalo jej do uška a konečne sa pevne postavil tesne za ňu.
Pokrčil kolená, rukami ju roztiahol mäsité polky a namieril Bivoj priamo medzi ne. Zašiel do klzkého tepla a aj napriek tomu, že necítil priamy zásun, hovel si v tesnej ryhe unikátny prdelky.
"Nie si vo vnútri," ozvala sa Marina.
"To nevadí, mňa to stačí takto," cedil cez zuby nadržaný Jeník a ďalej sa prekĺzavalo v meziprdelišti.
"Neblázni a Zatiahni tam," nahla sa do predklonu Marina, aby mu umožnila pohodlnejšie vstup.
"Ďakujem," vydýchol naposledy zájdu a po tme sa prichystal k zaráža.

Pridržiaval si ľavú polku, pravú držal ohonisko a preťahoval brázdu od klitoris k análu. Zakaždým, keď na žaludi zacítil tvrdého frajtra, tetka zavzdychal a on sám mal čo robiť, aby sa udržal. Dokonca s veľkým sebaovládaním jej jahodou krúžil okolo tvrdého klitoris, ale po chvíli tieto hrátky nevydržal a zapustil. Na chvoste zacítil neskutočnú těstnost. Krásny tlak, ktorý mu čuráka zvieral úplne inak, než ráno. Tá slasť sa nedala popísať, ale podľa Tetín tlmeného hekotu spoznal, že si to užíva rovnako ako on.
Opatrne sa preťahovať úzku škárou, než poriadne rozpumpovali svoj piest. Marina držala, ani sa nepohla a len dlaňou ho popoháňal k rýchlejšej akcii. Bez slova povzbudzovanie sa nechala sprosto pichať do zadku, čo Jenda zistil, až keď prsty držal klitoris a omylom zašiel do rozosmiata diery.
"Pane Bože!!" Zahekal naposledy a posledných pár sekúnd svojho prekvapenie si užil pekelnou jazdou. Tetka nadskakoval, poctivo držala a opierala sa rukami o kolená. Nastavovala s takou chuťou, že ju samotné divadlo v chalupe prestalo zaujímať. Ochotne sa nechala dotlačiť až k stene, odrápala si o ňu nechty a potom už len cítila, ako jej do čreva vystrelil prúd horúceho semena.

"Toto si teda rozhodne zopakujte!" Vydýchla vďačne k synovcovi, pretože zažila svoj prvý anál bez bolesti.
"Ty si úplne dokonalá," pleskl sebou o stenu domu Jenda. Dlaní neprestával masírovať odhalené cecky a pomaly upratoval náradie do treniek.
"Nebudem je rušiť. Pôjdeme k tebe. Však oni sa bez nás zaobídu, "navrhla Marina a chôdzou vysileného balotele škobrtala späť do baráku, kde ju do schodov ochotne pomohol jej mladý nabíjač.

Tetčiny známosti


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky