Ženy víťazí 10: 1 v súboji o miesto v posteli

Keď muž a žena vstúpia do spálne, je jasné, kto v tej chvíli preberá dominantnú úlohu. Pomyselnej nohavice má v spálni na sebe žena, pretože výskumy dokazujú, že práve ona rozhoduje o tejto miestnosti a spánku viac než muž.


Ženy v pomere desať ku jednej víťazí nad mužmi pri výbere strany, na ktorú zaľahne do postele

Len každý desiaty muž líha na tú stranu, ktorú si vyberie ako prvý. O tom, kde bude ležať, v deväťdesiatich percentách prípadov rozhodujú ženy. Tie si väčšinou vyberajú "výhodnejšie" polohu, aby muž bol bližšie dverám, odkiaľ môže prekvapiť spiace votrelec. Podľa psychológov majú ženy právo veta pri výbere pozície v posteli už od pravekých čias. Predtým sa mužským telom chránili kvôli možnému útoku nepriateľa či divej zvery. Dodnes tak konajú inštinktívne.

"Muži sú od prírody navrhnutí tak, aby chránili svoje ženy

Čo znamená, že väčšinou nechajú svoju partnerku zvoliť stranu na posteli a polohu pri spánku. Ženy sú v súboji o miesto na posteli takmer absolútnymi víťazkami. Muži sa dokážu v tomto prípade prispôsobiť. Ženy chcú mať svoju pozíciu z mnohých dôvodov, chcú byť chránené pred nepriateľom, alebo chcú byť bližšie k dverám kvôli plačúcim deťom, chcú byť pri okne kvôli čerstvému ​​vzduchu. Jasné ale je, že v spálni majú nohavice ženy a že muži sa s nimi na tomto mieste väčšinou nehádajú, "tvrdí psychologička Donna Dawsonová z University of London.

Ženy víťazí 10: 1 v súboji o miesto v posteli


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky